menu x

Rozšířená realita

Rozšířená realita je technologií zítřka. Minimalizuje vliv technických systémů na způsob ovládání, který je naprosto podřízen přirozenému chování člověka. Váš telefon nebo tablet funguje jako kouzelné zrcadlo, přes které vidíte jiný svět než běžnýma očima. Stačí telefon pouze namířit na nějaký obrázek nebo ikonu a na jejím místě se vám zobrazí 3D model, kniha, tlačítka, obrázky, zkrátka co chcete, a vy s tím vším můžete vzájemně interagovat.

Virtuálními technologiemi se zabýváme už od jejich počátku, kdy se formovaly prostřednictvím prvních WRML souborů. To, že dnes rutinně pracujeme s rozšířenou realitou, je proto více než logické. Navrhneme a naprogramujeme vám 3D hru v rozšířené realitě, interaktivní a poutavé reklamy na váš produkt, informační systém, nebo třeba chytrou navigaci, která bude připravena pro novou třídu Google brýlí. Vytvoříme vám chytrou a poutavou expozici, která u návštěvníků zajistí nevšední zážitek a požadovaný wow efekt. Vše vám můžeme navíc zpracovat jako aplikaci pro Android, Ios i PC, a zajistit podporu jakýchkoliv chytrých externích zařízení jako jsou  Oculus, Armband, Kinect a další.

NASAZENÍ

Existuje tisíc důvodů proč je rozšířená realita médiem zítřka. Má neomezené totiž možnosti. Abyste nemuseli příliš trápit vaši fantazii, podívejte se na pár možností využití, která vás můžou inspirovat. 

INTERAKTIVNÍ UČEBNICE

Představte si učebnici, která Vám po namíření telefonu přehraje bitvu u Lipan, ukáže 3D model Karlštejnu, nebo vychrlí interaktivní příklady z matematiky. To vše lze lehce zařídit.

EXPOZICE

Rozšířená realita jako část interaktivní expozice není novinkou. Pár jsme jich už dělali i u nás. Představte si, že jste v přírodovědeckém muzeu, namíříte tablet na vycpaného prehistorického jelena a ten se vám zobrazí, jak stojí přímo před vámi a přežvykuje suchou trávu.

CHYTRÉ POPISKY

Pokud např. v Zoo nebo v obchodě namíříte telefon na popisek, objeví se vám celá škála interaktivních informací, kterými můžete listovat nebo zapojit jakoukoliv interaktivitu.

AR HRY

Rozšířená realita je vysoce interaktivní médium a v prostředí AR lze naprogramovat libovolnou hru, která může kombinovat běžné prvky vnějšího světa jako např. karty se zážitkem 3D hry. To vše vám dokážeme vyrobit.

AR MÍSTA

Pomocí rozšířené reality lze rozvíjet i cestovní ruch, nebo upoutávky související s polohou. Představte si, že namíříte tabletem na nějakou památnou skálu a ihned se vám zobrazí všechny potřebné informace. Popojdete o něco dál a přímo na cestě uvidíte animované ukazatele k blízké restauraci.

INTERAKTIVNÍ NÁVODY

Každý z nás zažil chvíle úmorného listování příručkou nebo manuálem. Představte si, že na výrobek jen namíříte mobil a přímo na něm uvidíte animované ukazatele co a jak máte udělat.

POPTÁVKA APLIKACE

Dokážeme vám postavit jakoukoliv interaktivní aplikaci. Aplikace rozšířené reality patří k technologickým vrcholům, který ale pro nás není problémem.

Top