menu x

Weby a eshopy

Webové prezentace jsou jednou ze základních forem vizuální komunikace. Výstavbou a vývojem webů se zabýváme od r. 2006 a určité postupy a kroky jsme za tu dobu již naprosto vycizelovali. Proto máme také pro naše klienty k dispozici platformu, na které si můžou weby stavět a spravovat sami. Více informací najdete na našem portálu 100 webů. Kromě stavebnice pro osobní, firemní, a produktové weby, připravujeme navíc úzce specializovanou platformu pro módní e-shopy, kde můžete jednoduše sami nastavit všechny potřebné funkce, které má profesionální obchod obsahovat.

Je spoustu možností, jak zpracovat a vystavět kvalitní webové stránky a někteří klienti mají velmi individuální požadavky a potřeby. Všem takovým potřebám dokážeme plně vyhovět a vystavět jakékoliv řešení na míru. Víme, že v dnešní době to ale webem zdaleka nekončí. Daleko důležitější než samotná aplikace je marketing, který na stránky přivede návštěvníka a změní jej na zákazníka. Dosáhnutí dobré obchodní konverze je tím nejdůležitějším faktorem elektronického podnikání. Také proto jsou naše stránky pod 100W optimalizovány pro nejširší integraci sociálních sítí, jakou si dokážete představit. Pro marketingové akce vám zpracujeme rychlé analýzy a pomůžeme vám uskutečnit všechny potřebné marketingové kroky od SEO optimalizace a Analytických měření přes integraci do sociálních sítí až po optimalizaci obsahu a nastavení PPC kampaní a retargetingových reklam.

ROZSAH SLUŽEB

Navrhneme, postavíme a nastavíme vám web nebo eshop od A až po Z. Sami si můžete zvolit rozsah služeb ke kterým patří i zajištění grafických podkladů nebo optimalizace a úprava textů, popř. celý coppywritting.

ANALÝZA A NÁVRH

Analýza strategie a cílení webu, grafický a funkční návrh, zajištění nebo vytvoření grafických podkladů

VÝSTAVBA, INSTALACE

Naprogramování webu nebo e-shopu, nebo nasměrování na správnou platformu a zaškolení pro obsluhu. Samozřejmostí jsou nastavení nutná pro EET nebo GDPR.

MARKETING, ÚDRŽBA

Zajištění marketingových prostředků, nastavení webů a e-shopů, zaškolení a nastavení kampaní, coppywritting, stálá údržba webů

POPTÁVKA WEBU NEBO ESHOPU

Naše platforma pro weby a eshopy má už v základu zabudovaných spoustu funkcí. Pokud máte speciální přání můžeme vám ale samozřejmě vyrobit cokoliv. Zde je jen malá ochutnávka toho, co mají naše weby zabudováno:

Správa SEO

Google Analytics

Stavitel map

Stavitel webu

Integrace sociálních sítí

Marketingové nástroje

Top